MEDIA 2S İLE YILDIZINIZI PARLATIN!


ARTIST MARKETING NEDİR?


Artist Marketing, internet reklamcılığının yalnızca ve yalnızca sanatçıların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş ve bir sanatçının eseri üzerinden almak isteyeceği spesifik dönüşümleri öncelik haline getiren bir marketing hizmetidir. Mesela bir Hip-Hop sanatçısıysanız, yayınladığınız şarkınızın dijital platformlardaki dinlenmeleri veya sanatçı hesaplarınıza gelen abonelikler gibi dönüşümler sizin için daha önemlidir. Bu dönüşümleri artırabilmek için de farklı marketing kanalları ve yöntemleri kullanılmalıdır. Media 2S ekibi olarak, geleneksel yöntemlerin bu ihtiyaca karşılık veremediğini gördüğümüz için uzun süredir bu alanda çalışmaktayız. Nerede olursanız olun, gitmek istediğiniz yer yıldızlar ise, doğru yere geldiniz!


ARTIST MARKETING KİMLER İÇİNDİR?


Müzisyenler, menajerler, plak şirketleri, yazarlar, yayınevleri, organizasyon şirketleri “Artist Marketing” için uygun hedefler ve beklentilere sahiptir. Yine bunun yanında, içerik üreticileri de bu hizmetten yararlanabilir. Özellikle YouTube izlenmelerini arttırmak isteyenler için ve YouTube kanalını büyütmek, daha fazla hayran kitlesine sahip olmak isteyen herkes için Artist Marketing hizmeti oldukça faydalı olacaktır.


NEDEN 2S?

Çünkü sanatçılarımızın dijital dünyadaki ihtiyaçlarını anlayan, hayran kitlelerini büyütmelerine ve eserlerini daha fazla kişiye ulaştırmalarına olanak sağlayan Artist Marketing kavramının fikir babaları olarak, dünya üzerinde bu alanda hizmet veren sayılı ajanslardanız.


HANGİ PLATFORMLARI KAPSIYOR?

Google Ads üzerinden Youtube Reklamları, Instagram Reklamları, Spotify ve Influencer Marketing üzerinde aktivite sağlıyoruz.