İŞLETMENİZİ EN İLERİYE TAŞIYIN!

BUSINESS MARKETING NEDİR?


Business Marketing, işletmeler arası pazarlanması gereken ürünler ve hizmetler için geliştirilmiş bir marketing hizmetidir. B2B Pazarlama adı ile de bilinen bu marketing kategorisinde, son kullanıcıdan ziyade diğer işletmeleri hedefleyen, daha uzun süreli karar alma ve daha karmaşık dönüşüm kanallarına sahip ürün ve hizmetlerin pazarlanması esastır. Hedef kitledeki davranış farklılıklarından dolayı, bu tarz ürün ve hizmetlere dönük daha farklı B2B pazarlama stratejilerinin izlenmesi gerekir. Media 2S ekibi olarak, işletmenizi dijital dünyanın en ilerisine taşımak için hizmetinizdeyiz!

BUSINESS MARKETING KİMLER İÇİNDİR?

Fabrikalar, KOBİ’ler, kurumlar ve kuruluşlar…

NEDEN 2S?

Business Marketing kavramının kendisine fazlasıyla hakim olmanın yanında, işletmenizle empati kurabilen, emeğin ve üretimin anlam ve önemini bilen bir ekip olarak, sizi sahte hayallerle oyalamadan doğrudan hedefe götürmek için son derece motiveyiz!


HANGİ PLATFORMLARI KAPSIYOR?

B2B Pazarlama çoğunlukla Google Ads üzerinden özellikle Arama Ağı Reklamları ile sonuca ulaşır. Ancak yine de Görüntülü Yeniden Pazarlama, LinkedIn reklamcılığı ve kampanya ihtiyaçlarına göre Facebook gibi diğer plaformlar üzerinden kampanyalarımızı oluşturabiliriz. Sizin için en etkili B2B pazarlama stratejilerini konuşmak için, hemen bize ulaşın!