TEMMUZ 2010.

11 yıllık bir dostluğun kısa adıdır aslında 2S.

ORTAK ZEVKLER.

Henüz lise öğrencisi bile değilken, Antalya’da bir kampta başlayan dostluğumuz, en büyük ortak zevkimiz olan video oyunları ile perçinlendi. İlk tanıştığımız günden beri içimizde bitmek tükenmek bilmeyen “içerik üretme” tutkusuyla 10 Megapixel kameralarımızda eğlenceli videolar çektik. 2011 yılının bir yaz günü, “biz bu oyunları oynuyoruz eğleniyoruz, neden videosunu çekip başkalarını da eğlendirmiyoruz?” sorusuyla birlikte Youtube’a giriş yaptık. İşte medyayla böyle tanıştık.

ORTAK HAYALLER.

Çocukluğumuzda tembel iki insan olmamıza rağmen, hayal kurmaya asla üşenmedik, bu sayede de bugünlere gelebildik. Birlikte bir şeyler yapabilmenin, başkalarının hayatına dokunabilmenin, yapılmamış olanı yapabilmenin, farklı tecrübeler edinebilmenin hayallerini hep yanımızda taşıdık. Bu sayede artık kendi hayallerimizin yanında, sizlerin de hayallerine ortak olarak, size dijital dünyanın kapılarını açıyoruz, nereye gitmek isterseniz oraya götürüyoruz.

ORTAK VİZYON.

2S Media olarak, internet reklamcılığını ön planda tutan bir iş modelimiz olsa da, kendimizi geliştirmekten ve yeni alanlara açılmaktan çekinmiyoruz. Türkiye ve Almanya’da faaliyet gösteriyor oluşumuz, vizyonumuzu belirlerken sınırların ötesinde düşünebilmemizi sağlıyor, bu sebeple “alelade” olmanın ilerisinde, birlikte çalıştığı markalara farklı fikirler sunabilen, farklı bakış açıları ve vizyon katabilen bir ajans olmayı hedefliyoruz.

EMPATİ.

Sizi dinliyoruz, anlıyoruz ve hayallerinizi paylaşıyoruz. Bize teslim ettiğiniz hayallerinize sahip çıkıyoruz.

Dijital Pazarlama ajanslarının, sadece kendi cebini düşünen, müşterisini anlamayı “reddeden” ve sonuç getirmeyen çalışma tarzına bir tepki olarak doğduk. Sizi dinlemeyi seviyoruz, verdiğiniz parayı haketmek istiyoruz.

Birlikte büyümenin güzelliğine inanıyoruz ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.